uvádí...
19. kongres Pharma Profit, 8. 10. 2024, Clarion Congress Hotel Olomouc

O kongresu

Kongres je jedinečný svým programem.
Nabízí zajímavé řečníky a zkušenosti z praxe.

Kongres Pharma Profit vám každoročně představuje nejnovější trendy, dává tipy, jak zaujmout, odlišit se a zároveň vymyslet profitabilní řešení. Celkově vám nabízí inspiraci, jak pomoci provozu lékárny.

Naším cílem je ukázat majitelům a lékárníkům v „závislých“ i „nezávislých“ lékárnách cestu, jak čelit ostré konkurenci, jak zaujmout a udržet si svého zákazníka.

Kongres je určen pro farmaceuty, farmaceutické asistenty, majitele lékáren, členy a centrály lékárenských sítí, odborné asociace, výrobce a distributory.

315 účastníků

Lékárny a lékárenské sítě72%

Dodavatelé25%

Představitelé jiných oborů3%

Z ČEHO SE KONGRES SKLÁDÁ?

Dopolední program řeší aktuální témata, která hýbou světem lékáren. Každý rok se můžete těšit na zajímavého motivačního řečníka, prezentace farmaceutických expertů a oblíbenou panelovou diskuzi, ve které vystoupují experti lékárenského trhu.

Odpolední program se specializuje na konkrétní oblasti dotýkající se každodenní práce majitele či farmaceuta lékárny – uspořádání zboží v lékárně, prodejní a marketingové znalosti, členství v sítích, aliancích, družstvech či virtuálních uskupeních, práci s personálem.

ODBORNÝ PROGRAM

Odborný program probíhá po celý den konání akce. Těšit se můžete na zajímavé řečníky – odborné i motivační, na praktické případové studie, panelové diskuse či inspirativní příběhy vybraných lékáren. Také budete mít prostor pro diskusi, či navázání nových obchodních vztahů. Na konci akce nebude chybět oblíbená tombola.

NETWORKING

Kongres je jedinečnou příležitostí potkat na jednom místě farmaceuty, majitele lékáren, farmaceutické asistenty, členy centrál lékárenských sítí, odborné asociace, výrobce a distributory. Diskutujte s nimi o aktuálních tématech, která hýbou lékárenským trhem. Navažte nové obchodní kontakty a utužte ty stávající.

PREZENTACE PARTNERŮ

Již od rána kongresového dne jsou k dispozici stánky partnerů akce, na nichž partneři prezentují své nové produkty nebo služby. Také pak rozdávají a vkládají vzorky novinek do dárkových tašek a odměňují vítěze tomboly!

PŘÍLOHA V ČASOPISE PHARMA PROFIT

Příloha v časopise PP vychází vždy po kongresu. Obsahuje nejzajímavější okamžiky akce a výstupy z prezentací, které zazněly na kongresu. Časopis je distribuován na 4500 zástupců z lékáren.