uvádí...
12. 10. 2017 | Clarion Congress Hotel Olomouc

Reference

Staňte se i vy spokojeným účastníkem.
Proč byste se měli zúčastnit?

Co řekli účastníci o kongresu?

Na kongresu jsem poprvé a považuji ho za přínos. Celý dopolední program hodnotím pozitivně, líbila se mi zajímavá přednáška pana Špačka, podnětná byla i panelová diskuse.

PharmDr. Lucie Šantavá, Ph.D., Lékárna AVE, Olomouc

Velmi se mi tady líbí, na kongresu už jsem potřetí, jednou jsem se ho zúčastnila v Olomouci a nyní podruhé v Praze. Vynikající a velmi přínosná byla přednáška pana Špačka, i když si myslím, že spousta z nás nemá problém s komunikací s pacientem, čímž myslím především nás ze staré školy, ale bylo to přínosné, zábavné a inspirující. Zajímavá byla i panelová diskuse.

Mgr. Jitka Junová, Lékárna Magistra, Praha

Na kongresu Pharma Profit jsme poprvé, ale už jsme samozřejmě absolvovali spoustu dalších konferencí. A mohu-li to srovnat, vaše organizace celého tohoto projektu je naprosto úžasná, skvělá, jsme tady naprosto spokojeni. Pokud jde o nové kontakty, navštěvujeme se u stánků s kolegy, debatujeme spolu, vyměnili jsme si kontakty a jsme velmi spokojeni. Určitě plánujeme účast na dalších kongresech Pharma Profit.“

Hana Dufková, Galmed

Osobně se kongresu účastním poprvé, ale jako firma jsme na něm už počtvrté a uvažujeme o účasti i na tom dalším. Atmosféra je tady výborná, a pokud jde o nové obchodní kontakty, tolik, kolik jsme si představovali, jsme jich zatím nezískali, ale je tady pro nás plno nových věcí.

Jana Štěpánová, Codeware

Na kongresu jsem potřetí, jel jsem i na ten, který se konal loni v Olomouci. Jednoznačně jde o jeden z mála kongresů, který se týká marketingu a ekonomiky. Konečně něco, co můžeme využít v lékárně, a ne se bavit jenom o kapičkách na rýmu. Panelová diskuse mě zaujala, připojil jsem se k diskutujícím a těšil jsem se na známé tváře jejích účastníků, jako je například pan doktor Krejsta, protože ten má vždycky co říci.

PharmDr. Luboš Semerák, Lékárna Medicipharm, Praha

Na kongresu jsem si to opravdu užívala. Byla jsem skutečně pozitivně překvapena nadšením, kterým sál doslova vyzařoval. Viděla jsem zde skupinu lékárníků, kteří svou práci dělají s nadšením a kteří chtějí věci posouvat dopředu.

Caitlin Sorrell, ředitelka pro projekt Alphega Pharmacy v Evropě

Přednášky mají vysokou úroveň, a co se mi moc líbilo a čím vynikáte, je panelová diskuse. To ostatní kongresy nemají. Názory diskutujících jsou pro nás velkým přínosem. A navíc se tady potkáváme s obchodními partnery.

David Balko, key account manager, GlaxoSmithKline

Na kongresu jsem byla poprvé a moc se mi
líbil. Přednášku měla moje oblíbená paní
doktorka Matušková, to je pro mě autorita číslo jedna. Toho bych chtěla u svých kolegyň docílit, aby takto efektivně komunikovaly s pacientem, aby si ho dokázaly přitáhnout. To je pro mě to nejdůležitejší.

PharmDr. Romana Bobková, Lékárna U Lidlu, Teplice

Kongresu Pharma Profit jsem se zúčastnila
podruhé. Cíleně jezdím na přednášky doktorky
Matuškové, líbí se mi i skladba vystavujících
partnerů, v podstatě je to i základ pro navázání
obchodních partnerství ci rozšíření spolupráce.

PharmDr. Marcela Koupilková, Lékárna Pod platany, Praha

Na kongresu jsem byla podruhé a nejvíc se mi
líbila Caitlin Sorrell a paní doktorka Matušková.
Ráda na kongres prijdu i příště.

PharmDr. Zora Zoubková, Lékárna U Svatého Ducha, Znojmo

Nejvíc se mi líbila Caitlin Sorrell a paní
doktorka Matušková. Ostatně jako vždycky, už
jsem je viděla dřív, znám je a bylo to perfektní. V praxi urcitě získané informace využiju. Doktorka Matušková má vždy něco nového, ona prezentace neopakuje.

Mgr. Leona Štěpková, Lékárna Hostomice nad Bílinou

Videoreportáže z minulých ročníků